MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Kontorsstol 16448146

nr 1644 8146

Kontorsstol

Peter Opsvik, HÅG Capisco 8106, Norge, snurrbar, höj - och sänkbar, stomme i metall, svart textil, höjd: 50 - 70 cm

Kondition: slitage, skador i textil

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2024
kl 19:31:54

23/9 18:28:12 1      Vinnande bud
23/9 18:36:08 1      justering av budtak